NİCE GARAJ KAPILARI

Bahçe Kapisi Motoru/ Mayıs 6, 2017/ Garaj Kapısı Motorları, Garaj Kapısı Servisi, Otomatik Garaj Kapısı Motorları/ 0 comments

NİCE GARAJ KAPILARI

Garajlar, günümüz şartlarında araç park etmekten öte depolama alanı, prova stüdyosu veya atölye olarak da kullanılan alanlar. Bu alanların, gereksinimlere göre düzenlenmesi, buralarda art niyetli kişilere karşı önlem alınması ve hatta ısı yalıtımı sağlanması için düşük bakım maliyeti de sunan çözümler aranır.

Kapılarında da açılma ile kapanma sistemi, girişin iç ve dış tarafındaki kullanılabilir alana göre ayarlanır. Kapılar tavana doğru, yana doğru, yukarı kaldırılarak, stor kapı, 90 derece açılan gibi farklı şekillerde düzenlenir. Motorlu kapılarda da yukarı açılır kapı, seksiyonel kapı, kanatlı kapı, stor kapı gibi modeller uygulanır. Gereksinimlerinize ve alanınızın ölçülerine göre tercih edeceğiniz kapı modeli hangisi olursa olsun Nice Türkiye, bu kapıya basit bir şekilde bağlanabilecek motorlu sistemler sunar.

Motorlu kapılar, uzaktan kumanda kullanarak, aracınızdan inmeye ya da evinizden çıkmaya gerek kalmadan hareket avantajı sağlar. Kumandalar, tek bir tıklama ile garaj kapısını açıp kapatabilir.

Nice garaj kapıları, uluslararası alanda firmanın adını sektörün zirvesine yazdırmış ve ülkemizde de 1996’dan bu yana kendini kanıtlamış ürünlerle kalite ve güvenlik sunar. Kapılar, yapılan keşif doğrultusunda alanınızın genişliği, yapının duvar ile tavan özellikleri, mimarisine uygunluğuna göre tasarlanır.

Nice Türkiye ürünleri, emniyet, uzun ömür ve yüksek performansı garantilemek üzere uluslararası standartlara göre test edilip denetlenerek üretilir. Motorlu donanımların montajının ve kurulumunun, bir profesyonel tarafından sağlanması gerektiğinden tecrübeli ustaların kaliteli işçiliği ile Nice Servis, Nice garaj kapılarını alanınıza yerleştirir.

Nice garaj kapılarıyla, güvenli konfor sağlanır. Talep etmeniz halinde, Nice Türkiye’nin Müşteri Hizmetleri ve Servis birimlerinin desteği yedi gün yirmi dört saat sizinle olur.

Nice Türkiye, Nice Motor, Nice Garaj Kapısı Motorları, Nice Otomatik Kapı, Nice Bariyer, Nice Garaj Bariyeri, Nice Yetkili Servisi, Nice Kapı Motorları ile ilgili olarak tüm ürünler hakkında iletişime geçebilirsiniz.