Category Archive Servis

ileBahçe Kapısı Motorları

Nice Yana Kayar Kapı Motoru Servisi

NİCE YANA KAYAR KAPI MOTORU SERVİSİ

Nice yana kayar kapı motoru servisi, bu kapılar ile motorlarının montajında, kurulumunda, talebiniz halinde bakımında ve gerektiğinde tamirinde müşterilerin yedi gün yirmi dört saat yanında bulunan uzman personellerin oluşturduğu ekiptir.

Dairesel kapılar başta bahçe girişleri olmak üzere alış veriş merkezleri, hastaneler, ticari alanlar gibi pek çok yerde kullanılabilmektedir. Görüntüsüyle estetik bu kapılar ile kapılara uygulanan şık motorlar tasarımlarıyla yaşam alanlarınızın mimarisine uyarlanır.

2 metreden 7 metreye kadar kanat uzunluğu bulunan kapılara uygulanabilen motorlar, hızlı, güvenli, dayanıklı, garantili, ısı yalıtımına da katkıda bulunan ürünlerdir. Hangi kapı için hangi modelin en uygun ürün olduğu uzman personel aracılığı ile tespit edilir.

Nice yana kayar kapı motoru servisinin deneyimli elemanları, gerek model tercihinizde gerek montaj aşamasında ve gerekse kullanım esnasında bakım ya da onarıma ihtiyaç duyduğunuzda sizinledir.

Nice yana kayar kapı motoru servisiyle motorlu ürünlerinize müdahale güvenle yapılır. Motorların kullanım aşamasında da fotosel ile flaşör donanımları emniyet sağlar. Servis ekibi, eğitimli ve yılların tecrübesiyle donanımlıdır. Yaygın ağı ile ülkenin hemen her yerinde müşterilerine yardımcı olur. Gerektiğinde telefon aracılığı ile bilgi verilirken gerektiğinde de randevulaşarak uygun gördüğünüz zamanda adresinizde bulunulur. Yedek parça imkanı olan motorların bakımı ve tamiri usta işçilik ve kaliteli malzeme ile yapılır.

Bize 0 (212) 451 20 35 numarasından ulaşabilir ve hem ürünler hakkında bilgi alabilirsiniz hem de teknik destek için randevu oluşturulmasını sağlayabilirsiniz.

ileBahçe Kapısı Motorları

Nice Kanatlı Kapı Motoru Servisi

NİCE DAİRESEL KANATLI KAPI MOTORLARI SERVİSİ

Nice dairesel kanatlı kapı motorları servisi, yaygın ağı ile ülkenin hemen her yerinde müşterilerinin talebi doğrultusunda yedi gün yirmi dört saat bakım, tamir ve onarım için hizmet verir.

Nice dairesel kanatlı kapı motorları servisine ulaşmak için 0 (212) 451 20 35 numaralı hattan yararlanabilirsiniz. Talep bildirmeniz durumunda arıza kaydı oluşturulur ve en kısa sürede ilgili ekibe bildirilerek uygun göreceğiniz bir gün ve saatte adresinizde bulunmaları sağlanır.

Nice dairesel kanatlı kapı motorları servisiyle, ürününüzün bakım ya da onarımı kaliteli malzeme ve usta işçilik güvencesiyle yapılır. Nice Türkiye motorları garantilidir. İleri teknoloji ürünü motorlar, zorlu hava koşullarına karşı dayanıklı ve yoğun kullanıma da uygundur.

Kanat uzunluğu 7 metreye kadar olan kapılarda kapının ağırlığı, rüzgar alıp almaması vb. unsurlar dikkate alınarak Nice motor modellerinden en uygun olan belirlenir. Dairesel kapılar ticari ve endüstriyel alanlardan kamu hizmet binalarına, sitelere kadar pek çok yerde kullanılır. Konforlu, pratik, güvenli kanatlı kapıların tasarımları da estetiktir.

Nice Servis, dairesel kapı motorlarının yanı sıra yana kayar, seksiyonel gibi modellerde de bahçe kapıları, garaj kapıları, endüstriyel kapılar ve kepenkler için bakım ile onarım hizmeti verir.

Her bütçeye uygun dairesel motorların yedek parça imkanı da vardır. Kit satışlarda da motor ile birlikte flaşör, fotosel, kontrol ünitesi, kumanda, kumanda alıcısı paket içeriğinde bulunur.

ileBahçe Kapısı Motorları

Nice Bahçe Kapısı Motoru Servisi

Nice BAHÇE KAPISI MOTORU SERVİSİ

Nice bahçe kapısı motoru servisi, konuttan iş yerine nerede olursa olsun kullandığınız bahçe kapılarının ve bu kapıların motorlarının montaj, bakım ve onarım ihtiyacı durumunda yanınızda.

Bahçe kapılarında yana kayar ve dairesel (kanatlı) kapı modelleriyle hizmet veren Nice Türkiye, hızlı motorları ile bu kapıların işlevselliğini de arttırarak pratik, konforlu ve güvenli ürünler tasarlamıştır.

Fotosel, flaşör, kumanda, akü, kremayer dişli, anakart vb. motor aksesuarları da üreten Nice Türkiye, bu donanımlara müdahale gerektiğinde müşterilerine teknik destek sağlar.

Motorlu ürünlerin montajının ve teknik bakımının eğitimli servis teknisyenleri tarafından yapılması önemlidir. Yedek parça destekli Nice dayanıklı motorları garantili olmasının yanı sıra kullanım süresi boyunca teknik servis desteğine sahiptir. Nice bahçe kapısı motoru servisinin eğitimli servis teknisyenleri, kaliteli malzeme ve usta işçilik garantisiyle ürüne müdahale eder.

Nice bahçe kapısı motoru servisiyle gerek yana kayar gerek dairesel (kanatlı) kapı ve kapı motorlarını gerekse diğer Nice ürünlerini güvenle profesyonel ellere teslim edebilir ve teknik bakımın ardından siz ve sevdikleriniz için emniyetli bu ürünleri gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Servis desteği için 0 (212) 451 20 35 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz. Telefon aracılığı ile çözülebilecek küçük boyuttaki onarım gereksinimleri buradan uzman ekibimizin yardımıyla karşılanır. Müdahale gereken durumlarda hemen ilgili servis ekibiyle iletişime geçilerek uygun gördüğünüz bir gün ve saat için randevu oluşturulur ve zamanında adresinizde olunur.