Category Archive Blog

ileBahçe Kapısı Motorları

Bahçe Kapıları

Bahçe Kapıları

Güzel bir eviniz varsa ancak dışarıdan, bahçeye daha girilmeden de evinizin daha güzel olduğunun düşünülmesini istiyorsanız bahçe kapılarına özen göstermeniz gerekir. Evet güzel bir bahçe kapısı eviniz hakkında da olumlu bir ön yargı oluşturabilir. Bahçe kapıları konusunda siz de en iyilerini seçmek istiyor ancak nereden yapacağınızı bilemiyorsanız sizlere bahçe kapıları konusunda işinin en iyisi olan firmamızı öneririz.

Firmamız bünyesinde bulunan bahçe kapıları, otomatik kapılar ve diğer sistemler son teknolojik gelişmeler takip edilerek yapılmakta ve alıcıya sunulmaktadır. Ayrıca Ar-ge çalışmalarına da sürekli olarak önem veren firmamız sizlere en iyi bahçe kapıları hangileridir bunları göstermektedir. Siz de eğer bu konuda en iyi desteği almak isterseniz vakit kaybetmeden sistemlerimizi kullanmaya başlamalısınız. Firmamız üzerinden dediğimiz gibi sadece basit bahçe kapıları konusunda değil, karmaşık yana kayar kapı motor sistemleri, dairesel kapı motor sistemleri, kepenklere kadar da destek almanız mümkün. Tüm bu konularda en iyi hizmeti size sunabilecek olan firmamıza internet bağlantılarını kullanarak rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Gördüğünüz üzere günümüzde hemen her konuda internet bağlantıları kullanılabilmektedir. Bu da hem yaşantımızı kolaylaştırmış hem de sevdiklerimize bile daha çok vakit ayırmamıza yardımcı olmuştur.

Firmamız sadece satış aşamasında değil, ürünü pazarladıktan sonra da alıcıya servis bakımından da yardımcı olmaktadır. Satılan otomatik kapılarda herhangi bir bozukluk ya da aksama olması halinde yardımcı olan firmamız bu konuda da oldukça olumlu tepkiler almaktadır. Gördüğünüz üzere müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan otomatik sistemler firmamız, alanında en iyi olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Siz de bu firmadan alışveriş yaparak, hem bahçe kapınız için en doğru tercihi yapmış olursunuz hem de güvenlik bakımından hiçbir endişeniz kalmadan evinizde oturmaya devam edersiniz. Geç kalmadan bağlantılarımızı ziyaret etmenizi ve size en uygun kapı sistemini almanızı öneriyoruz. Hayatınızı internet bağlantıları ile kolaylaştırmak ve hemen her konuda bilgi sahibi olabileceğiniz bağlantıları ziyaret etmek işte bu kadar kolaylaşmıştır. Hem sevdiklerinize hem de kendinize böylece daha çok vakit ayırmış olacaksınız.

ileBahçe Kapısı Motorları

Bahçe Kapısı Servisi

Bahçe Kapısı Servisi

Günümüzde internet üzerinden ulaşılan servisler ve hizmetler sizlere pek de güvenilir gelmeyebilir. Ancak bu tamamen doğru bir düşünce değildir. Özellikle firmamız gibi verdiği ürünün servis hizmetini de karşılayan bir firma ile karşı karşıya iseniz güvenilir bir şekilde internet üzerinden ürün ya da hizmet alışverişi yapabilirsiniz. Bahçe kapısı servisi konusunda en detaylı bilgilendirmelere ve hizmetlere yine internet bağlantılarımız üzerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Aldığınız bahçe kapısında ya da motor sistemlerinde bir arıza halinde bahçe kapısı servisi sizleri beklemektedir. Bu tür bahçe kapısı servisi hizmetleri sizleri daha da güvende hissettirir ve verdiğiniz paranın hakkını aldığınızı da bir yandan belirtir. Siz de güvenilir bir bahçe kapısı firması arıyorsanız vakit kaybetmeden firmamızı ziyaret etmenizi öneriyoruz. Firmamız üzerinden hem bahçe kapılarına hem de otomatik sistemli kapı motorlarına kısa sürede ulaşabilirsiniz. Örneğin dükkan ya da mağazanıza otomatik yana kayar kapı arıyorsanız, dairesel açılan otomatik kapılar arıyorsanız vakit kaybetmeden firmamızı ziyaret etmelisiniz. Bu tür kapılar sayesinde hem dükkanınız ya da mağazanız daha güvenilir bir ortama kavuşacak hem de siz kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Vakit kaybetmeden internet bağlantılarımızı kullanarak bahçe kapısı servisi konusundan tutun da otomatik kapılar konusuna kadar her konuda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Siz de internet bağlantıları hayatınızı kolaylaştırsın istiyorsanız, aradığınızı kolay bir şekilde bulmak ve bulduğunuz şeyi de güvenilir bir şekilde almak istiyorsanız endişe etmeden firmamızı kullanabilir ve otomatik kapı sistemlerinin en güvenirine ulaşabilirsiniz. Üstelik piyasadaki fiyatlardan daha iyi fiyat garantisini de yine firmamızdan bulacaksınız. Bu konuda da hiçbir endişeniz olmasın. Tek yapmanız gereken bu aşamada firmamızı ziyaret etmek ve hayatınızı biraz da olsun kolaylaştırmak. Çünkü tek tek mağazaları gezip de ürün bakmaktansa oturduğunuz yerden tüm ürünlere tek bir katalogdan ulaşmak ve bunların fiyat karşılaştırmalarını dahi yapabilmek harika bir durumdur. Siz de bahsettiğimiz tüm bu konulara ve daha fazlasına ulaşmak istiyorsanız geç kalmadan firma bağlantılarımızı kullanmalı, bahçenize ya da iş yerinize en uygun olan kapıları seçmelisiniz.

ileBahçe Kapısı Motorları

Bahçe Kapısı Fiyatları

Bahçe Kapısı Fiyatları

Eğer bahçeli, güzel bir eviniz varsa ve bunu güzel bir bahçe kapısı ile süslemek istiyorsanız bağlantılarımız tam size göre olacaktır. Geniş bir alanda kullanabileceğiniz dairesel kapıları da, dar bahçelerde kullanacağınız yana açılır kapı seçeneklerine de firmamız üzerinden rahatlıkla ulaşabilmeniz mümkün. Bahçe kapısı fiyatları ne kadar diye araştırmak istiyorsanız öncelikle piyasadaki diğer firmalardan daha avantajlı bir sitede olduğunuzu söyleyebiliriz. Bahçe kapısı fiyatları kullanılan malzemelere göre, yapılan teknik işlemlere göre farklılık gösterecektir. Örneğin kullanılan ferforje malzemelerin yoğunluğuna göre fiyatlar da artma ya da azalma gösterir.

Siz de eğer dairesel kapı motorlarını, yana kayar kapı motorlarını ve diğer bahçe kapılarını nereden bulacağınızı bilemiyorsanız firmamız bu konuda size en kaliteli hizmeti sağlamaktadır. Özellikle eskiden düz olarak yapılan bahçe kapılarının yerini günümüzde ferforje ile yapılan süslemeli kapılar almıştır. Bu da haliyle eskiye göre fiyatı artıran etmenlerden olmuştur. Yine de firmamız üzerinden bütçenize en uygun olan kapı sistemini bulacağınıza eminiz.

Firmamız internet sitelerinde oluşturulan elektronik kataloglar sayesinde bahçe kapısı fiyatları ne kadardır bu gibi sorulardan tutun da ürünlerin dekoratif özelliklerine kadar pek çok konuda bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu aşamada tek yapmanız gereken oturduğunuz yerden birkaç tık ile bağlantılarımızı kullanmak ve bu kataloglara ulaşmak olacaktır. Siz de hayatınızı internet bağlantıları ile kolaylaştırmak istiyorsanız yapmanız gereken bağlantılarımızı kullanmak olacaktır. Ayrıca bu tür bahçe kapısı fiyatları kullanılan motor sistemlerine göre de ayrı olarak fiyatlandırılmaktadır. Daha güçlü bir motor sistemini içeren bahçe kapıları daha pahalı satılırken daha küçük motorlu olan sistemlerin fiyatları da daha uygun olmaktadır. Siz de vakit kaybetmeden bağlantılarımızı kullanarak bahsettiğimiz tüm bu ayrıntılara kısa sürede ulaşabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bağlantılarımızı kullanmak ve hayatınızı daha da kolaylaştırmak olacaktır. Gerçekten de bu tür bağlantıları kullandıkça hayatınızın da ne kadar geliştiğini ve kolaylaştığını, kendinize ve sevdiklerinize ne kadar vakit kaldığını bir kere daha göreceksiniz. Tek yapmanız gereken bağlantılarımızı kullanmak ve bahçelerinize en uygun olan kapıları seçmek olacaktır.

ileBahçe Kapısı Motorları

Kanatlı Bahçe Kapısı

Kanatlı Bahçe Kapısı

Teknolojik gelişmeler gün geçtikçe hayatlarımızı da daha kolaylaştırmıştır ve bizleri de daha olumlu insanlar yapmıştır. Siz de eskiden elle açılan kapılardan bıktıysanız ve yeni teknolojik kapılar satın almak istiyorsanız firmamız üzerinden çeşitli fotoselli kapılar satın alabilirsiniz. Bu tür kapılar ister kanatlı bahçe kapısı olarak karşınıza çıkar isterseniz de yana kayar kapı olarak. İstediğiniz her türden otomatik kapı sistemine bağlantılarımızdan rahatlıkla ulaşabileceksiniz. Bu sayede teknoloji de yaşantımızda yer edecek demektir.

Bahsettiğimiz kanatlı bahçe kapısı gibi otomatik kapılar sayesinde ellerimiz dolu bir şekilde bahçeye yaklaştığımızda dahi içeri girmenin ne kadar kolay olacağını göreceksiniz. Üstelik bu sistemler son derece sistemlerdir ve geceleri aklınızın bahçe kapılarında kalmasını önlemiş olacaksınız. Özellikle büyük binalar için bu tür otomatik kanatlı bahçe kapısı seçenekleri son derece önemlidir. Siz de eğer kısa sürede bu tür bir otomatik kapıya ulaşmak istiyorsanız yapmanız gereken bağlantılarımızı kullanmak olacaktır.

Firmamız son derece teknolojiye önem veren bir firmadır. Zaten bu nedenle de Ar-Ge çalışmalarına sürekli bir yenisini ekler. Eğer siz de apartman girişlerinizden tutun da bahçe girişlerinize kadar otomatik kapı sistemlerinden yararlanmak istiyorsanız yapmanız gereken bağlantılarımız üzerinden kendinize en uygun olanını seçmek olacaktır. Son zamanlarda üretilen son teknoloji ürünü otomatik kapıların hangileri olduğunu merak ediyorsanız ve bu ürünlere en kısa sürede ulaşmak istiyorsanız yapmanız gereken bağlantılarımız üzerinden bizi ziyaret etmek olacaktır. Bu tarz üretilen fotoselli kapılar hem daha güvenilirdir hem de daha kullanışlıdır.

İşte görüldüğü üzere internet bağlantıları sayesinde hemen her konuda olduğu gibi otomatik kapılar konusunda da yardımı buradan bulabilirsiniz. Firmamızın internet bağlantıları üzerinden hemen her türden otomatik kapı seçeneklerine ve bunların teknik özelliklerine kolay bir şekilde ulaşabileceksiniz. Siz de kısa sürede işlerinizi halletmek, istediğiniz ürün ve hizmetlere en kısa sürede ve en uygun fiyatlar ile ulaşmak isterseniz internet platformlarını kullanmanızı öneririz. Sadece otomatik kapı seçeneklerine değil, hemen her konuda en iyi desteği internet sayesinde alacağınıza eminiz!

ileBahçe Kapısı Motorları

Yana Kayar Bahçe Kapısı

Yana Kayar Bahçe Kapısı

Artık hemen her konuda internet bağlantıları kullanılmakta ve pek çok insan işlerini bu internet bağlantılarından halletmektedir. Eğer siz de en kısa sürede aradığınız hizmet ve ürünlere ulaşmak ve bunları en uygun fiyatlar ile bulmak isterseniz internet bağlantılarını kullanmanızı öneririz. İnternet bağlantıları sayesinde aradığınız ürün bahçe kapısı olsa dahi kısa sürede bulabiliyorsunuz. Bahçenizde yana kayar bahçe kapısı olsun istiyor ancak işe nereden başlayacağınızı bilemiyorsanız doğru adrestesiniz. Firmamız bağlantıları üzerinden en kaliteli yana kayar bahçe kapısı motor sistemlerine ulaşabileceğinizi göreceksiniz. Bu şekilde düzenlenen internet bağlantılarını siz de kullanmalı ve hayatınızı çok daha kolaylaştırmanın keyfini sürmelisiniz.

Firmamızda üretilen yana kayar bahçe kapısı motor sistemleri hem Avrupa standartlarında üretilmekte hem de fiyatlar konusunda da piyasadaki en iyi fiyatları içermektedir. Siz de bütçeniz hangisine müsaitse o türde bir kapıyı seçebilirsiniz. Tüm bu fiyat araştırmalarını, ürün karşılaştırmalarını yapabilmek için geç kalmadan bağlantılarımızı ziyaret edebileceğinizi unutmayın. Firmamızdan endişe etmeden, güvenilir bir şekilde alışverişlerinizi yapabilirsiniz. Üstelik otomatik kapı firmamızda pek çok farklı model ve motor sistemini de bulabilirsiniz.

Bütçenize uygun bir bahçe kapısı arıyorsanız, dükkanınıza ya da mağazanıza bir yana kayar kapı seçmek istiyorsanız siz de vakit kaybetmeden bağlantılarımızı kullanmalı ve platformlarımız üzerinden en uygun kapıları seçmelisiniz. İster yana kayar kapılar isterseniz de kanatlı olarak açılan kapılar olsun hemen hepsinden bulunan ürünler sayesinde siz de geniş bir ürün yelpazesine bakmış olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bağlantılarımızı ziyaret ederek hangi ürünlerin sizin ihtiyacınız olan ürünler olduğunu araştırmak olacaktır. Firmamız ayrıca Ar-ge çalışmalarına da çok önem göstermekte ve sürekli olarak kendisini yenilemektedir. Siz de bu tarz bir firma ile çalıştığınızda ne kadar doğru bir karar vermiş olduğunuzu kendi gözlerini ile göreceksiniz. Vakit kaybetmeyin ve aradığınız bahçe kapısı modellerine sistemlerimiz üzerinden kolayca ulaşmanın keyfini sürün. Hayatınızı internet ile kolaylaştırmak işte bu şekilde sizin elinizde olacaktır. Firmamızın internet bağlantılarında ise, ürünler hakkında detaylı teknik bilgiler, teknik resimler ve ürün karşılaştırması yapmanıza olanak sağlayacak seçenekler bulunmaktadır.

ileBahçe Kapısı Motorları

Bahçe Kapısı Motoru

Bahçe Kapısı Motoru

Eğer bahçenize ya da iş yerinize otomatik kapılı bir sistem kurdurmak istiyorsanız ancak içinize hiçbir markanın otomatik bahçe kapısı motoru sistemleri sinmediyse size firmamızı önerebiliriz. Firmamız üzerinden istediğiniz her tarzda kapı motorlarına ulaşmanız ve bunlar arasında fiyat karşılaştırmaları yapmanız mümkün. Fiyatları da kolaylıkla inceleyebileceğiniz bahçe kapısı motoru kataloglarına ulaşmak için firma bağlantılarımızı kullanmalısınız. Ayrıca yine firmamızın internet sitesinde ürünler hakkında detaylı bilgilendirmelere, teknik ayrıntılara da ulaşabilirsiniz. Siz de tek tek mağazaları gezerek vakit kaybetmek istemiyorsanız, internet üzerinden işlerinizi kolayca halletmek istiyorsanız yapmanız gereken internet üzerinden sistemlerimizi kullanmak olacaktır.

Firmamızda bulunan bahçe kapısı motoru modelleri son teknolojik gelişmeler düzenlenerek yapılmıştır. Mekanik özellikleri sayesinde kaliteli bir bahçe kapısı sahibi olmak istiyorsanız bu tarzda motor sistemlerini kullanmanızı öneriyoruz. Bu tür kapı sistemlerine ulaşmak için vakit kaybetmeden bağlantılarımızı ziyaret etmenizi öneriyoruz. Siz de bu tarz bir bahçe kapısı motoru modeline ulaşmak isterseniz firmamızın internet bağlantılarını vakit kaybetmeden kullanmanızı öneriyoruz.

Gördüğünüz üzere internet bağlantıları sayesinde hemen her konuda destek almanız gibi bu konuda da en iyi desteği firmamızın internet sitelerinden alabileceksiniz. Bahçenize hangi tür kapılar almak istediğinizi seçeceğiniz motor sistemine göre farklılık gösterecektir. Yana kayar kapı seçecekseniz ya da dairesel olarak açılan kapılar seçerseniz buna uygun olarak da bahçe kapısı motoru seçmeniz gerekir. Bu konuda da en iyi araştırmaları, nasıl bahçelere hangi tür kapıların seçilmesi gerektiğini firmamızın internet sitesinden rahatlıkla öğrenebileceksiniz. Bu tür sistemlerden kısa sürede haberdar olmak istiyorsanız siz de interneti hayatınızı kolaylaştıran bir etmen olarak kullanmaktan kaçınmamalısınız. Bağlantılarımız üzerinden pek çok kapı çeşidinin motor sistemlerine ulaşabilirsiniz. Üstelik hazırlanan ürün katalogları sayesinde sadece motor seçeneklerine değil, bu motor sistemlerinin, kapı sistemlerinin teknik çizimlerine kadar pek çok konuda bilgi sahibi olabileceksiniz. Teknik çizimler, motorların fiyat bilgileri ve daha pek çok konuda ayrıntılı bilgi edinmek için vakit kaybetmeden internet bağlantılarımızı kullanmanızı öneriyoruz. Siz de bahçe kapısı motoru arıyorsanız tek yapmanız gereken firma bağlantılarından araştırma yapmak olacaktır.

ileBahçe Kapısı Motorları

Bahçe Kapısı

Bahçe Kapısı

Bilindiği üzere internet bağlantılarını hemen her konuda kullanabilir duruma geldik. Ne ararsak arayalım, ister yemek tarifleri, isterseniz de bahçe kapısı hemen her konuda ayrıntılı bilgiyi internet üzerinden bulmak mümkün. Eğer siz de istediğiniz her şeyi kolayca bulmak istiyorsanız yapmanız gereken bahçe kapısı gibi bağlantıları kullanmak olacaktır. Firmamız üzerinden istediğiniz her türde kapıya kolayca ulaşabileceğinizi göreceksiniz. Tüm bu konuları detaylı bir şekilde araştırmak ve istediğiniz türde kapılar edinmek için siz de geç kalmadan bağlantılarımızı kullanmalısınız.

Eğer siz de bahçe kapısı seçeneklerini araştırmak, en uygun olanı da kendi bahçenize uygulamak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Firmamız üzerinden en kaliteli açılır kapanır bahçe kapılarını araştırabilecek ve size en uygununu seçebileceksiniz. Hayatınızı internet bağlantıları ile kolaylaştırmak gördüğünüz üzere sizin elinizde. Vakit kaybetmeyin ve siz de bu fırsatlardan yararlanın. Hem kapıların teknik özelliklerine ulaşmak hem de fiyat araştırması yapmak isterseniz bağlantılarımız üzerinden istediğiniz kapı modellerini araştırabilirsiniz. Tüm bunlara ve fazlasına ulaşmak için vakit kaybetmeden bağlantılarımızı kullanmalısınız.

Firmamızda hem otomatik hem de manuel kullanımlı olmak üzere pek çok kapı çeşidi bulunmaktadır. Eğer bahçenize yana kayar kapılar ya da dairesel olarak açılan otomatik kapı sistemleri taktırmak isterseniz bu durumda önemli olan bahçenizin boyutu olacaktır. Çünkü küçük bahçelerde genellikle yana kayar kapıların tercih edilmesi önerilir. Siz de eğer bu tarz bir bahçeye sahipseniz yana kayar kapı, daha büyük bir bahçeye sahipseniz de dairesel olarak açılıp kapanabilen kapıları tercih edebilirsiniz. Ayrıca otomatik kapı sistemleri sizin de güvenli bir şekilde evinizde yaşamanızı sağlayacak şekilde dizayn edilmiştir. Bu konuda da endişeniz olmasın. Hayatınızı internet bağlantıları ile bu şekilde kolaylaştırmak sizin elinizde. Vakit kaybetmeden sitelerimizden istediğiniz tarzda bahçe kapılarını araştırmaya başlamalısınız. Üstelik sitemizdeki fiyatlar da piyasadaki en uygun fiyatlardır. Zaten bahçe kapısı araştırmaya başladığınızda en uygun fiyatlar olduğunu bir kere daha göreceksiniz. Yapmanız gereken sadece bağlantılarımızı kullanarak bahçenizin boyutuna uygun olan kapıları seçmek olacaktır. Gerisini zaten firmamız üyeleri gelip sizin için halledeceklerdir.

ileBahçe Kapısı Motorları

Nice Dairesel Kapı Motorları

NİCE DAİRESEL KAPI MOTORLARI

Nice dairesel kapı motorları, dairesel kapıların işlevselliğini artırmak için kapının kullanım alanına ve özelliklerine göre belirlenerek kapıya uygulanan ürünlerdir.

Sitelerden alış veriş merkezlerine, ticari ve endüstriyel alanlardan kamu hizmet binalarına pek çok yerde tercih edilen dairesel kapılar, hızlı motorlar ile kanatların bekleme süresinin ayarlanabilmesi, otomatik kapanma süresinin ayarlanabilmesi, açma ve kapama süresinin ayarlanabilmesi, elektrikli kilit bağlanabilmesi, açılma ve kapanma limitlerini kendisi belirleyebilme nitelikleri kazanır.

Nice dairesel kapı motorlarının, kanat uzunluğu 7 metreye kadar uygulanabilen farklı modelleri mevcuttur. Orta yoğunluktaki ve yoğun kullanımlara uyumlu bu motorların engel tanıma, akü bağlanabilme, açılış ve kapanışta yavaşlama, otomatik arıza teşhis, solemyo güneş enerji sistemi ile çalışabilme nitelikleri bulunur.

Düz kollu, teleskopik kollu, katlanır kollu, mafsal kollu, gömme tip gibi seçeneklerin uygulanabildiği dairesel kapılarda uzaktan kumanda, şifreli geçiş, kartlı geçiş, buton kontrolü sistemleri uygulanabilir.

Nice dairesel kapı motorlarıyla kapıya gerektiğinde manuel müdahale de mümkündür. Flaşör ve fotosel donanımları güvenli bir sistem sağlar.

Her bütçeye uygun ürünlerde kit satışlar da mevcuttur. Set olarak satışlarda pakete motor, kontrol ünitesi, kumanda alıcısı, kumanda, flaşör, fotosel ürünleri dahildir.

Nice Türkiye, ürünlerinin satışının ardından montajında, kurulumunda, bakımında ve gerektiğinde onarımında da yaygın servis ağı ve alanında donanımlı servis personeli ile yedi gün yirmi dört saat müşterilerinin hizmetindedir.

ileBahçe Kapısı Motorları

Nice Bahçe Kapısı Motoru

NİCE BAHÇE KAPISI MOTORU

Nice bahçe kapısı motoru, yana kayar veya dairesel (kanatlı) bahçe kapılarına uygulanan ürünlerdendir. Kapının uzunluğu ve ağırlığına göre, alanın rüzgar alıp almamasına göre motor modeli belirlenir. İhtiyaç alanınıza en uygun ürünü seçebilmeniz için uzman ekibimiz yardımcı olur. Nice, zengin ürün yelpazesinin yanı sıra her bütçeye uygun fiyatlarıyla da tercih sebebidir.

İdeal motor belirlendikten sonra servis birimi devreye girer ve talep ettiğiniz tarih ve saatte adresinizde bulunur. Motorlu ürünlerin montaj ve kurulumunun alanında uzman kişilerce yapılması güvenlik için çok önemlidir. Kaliteli malzeme ve profesyonel işçilikle garantili Nice bahçe kapısı motorunun, kapınıza montajı sağlanır. Kurulum ile kumanda tanıtımı da yapılarak, müşteri ilgili ürün hakkında bilgilendirilir.

Nice bahçe kapısı motorlarında 3500 kg ağırlığa ve 30 metre uzunluğa kadar olan yana kayar kapılar için uygulanabilen yana kayar kapı motorları mevcuttur. Dairesel (kanatlı) kapılar için ise 7 metre uzunluğa kadar uygulanabilen motorlar bulunur.

Yoğun kullanım alanlarına uygun, çalışma hızları ayarlanabilen, açılıp kapanmada yavaşlayan, engel tanıma sistemleri bulunan motorlar eksi yirmiden artı elli dereceye kadar da dayanıklıdır.

Fotosel, flaşör, kumanda alıcısı, kumanda, kontrol ünitesi, kremayer dişli gibi aksesuarlar da motorların kit satışlarında pakete dahildir.

0 (212) 451 20 35 numaralı hattan bize ulaşabilir ve bahçe kapınıza en uygun motorun seçimi için profesyonel yardım alabilirsiniz; teknik destek talebinde bulunabilirsiniz.