Etiket arşivi yana kayar kapı servisi

ileBahçe Kapısı Motorları

Nice Yana Kayar Kapı Motoru Servisi

NİCE YANA KAYAR KAPI MOTORU SERVİSİ

Nice yana kayar kapı motoru servisi, bu kapılar ile motorlarının montajında, kurulumunda, talebiniz halinde bakımında ve gerektiğinde tamirinde müşterilerin yedi gün yirmi dört saat yanında bulunan uzman personellerin oluşturduğu ekiptir.

Dairesel kapılar başta bahçe girişleri olmak üzere alış veriş merkezleri, hastaneler, ticari alanlar gibi pek çok yerde kullanılabilmektedir. Görüntüsüyle estetik bu kapılar ile kapılara uygulanan şık motorlar tasarımlarıyla yaşam alanlarınızın mimarisine uyarlanır.

2 metreden 7 metreye kadar kanat uzunluğu bulunan kapılara uygulanabilen motorlar, hızlı, güvenli, dayanıklı, garantili, ısı yalıtımına da katkıda bulunan ürünlerdir. Hangi kapı için hangi modelin en uygun ürün olduğu uzman personel aracılığı ile tespit edilir.

Nice yana kayar kapı motoru servisinin deneyimli elemanları, gerek model tercihinizde gerek montaj aşamasında ve gerekse kullanım esnasında bakım ya da onarıma ihtiyaç duyduğunuzda sizinledir.

Nice yana kayar kapı motoru servisiyle motorlu ürünlerinize müdahale güvenle yapılır. Motorların kullanım aşamasında da fotosel ile flaşör donanımları emniyet sağlar. Servis ekibi, eğitimli ve yılların tecrübesiyle donanımlıdır. Yaygın ağı ile ülkenin hemen her yerinde müşterilerine yardımcı olur. Gerektiğinde telefon aracılığı ile bilgi verilirken gerektiğinde de randevulaşarak uygun gördüğünüz zamanda adresinizde bulunulur. Yedek parça imkanı olan motorların bakımı ve tamiri usta işçilik ve kaliteli malzeme ile yapılır.

Bize 0 (212) 451 20 35 numarasından ulaşabilir ve hem ürünler hakkında bilgi alabilirsiniz hem de teknik destek için randevu oluşturulmasını sağlayabilirsiniz.