Etiket arşivi nice türkiye

ileBahçe Kapısı Motorları

Nice Bahçe Kapısı Motoru

NİCE BAHÇE KAPISI MOTORU

Nice bahçe kapısı motoru, yana kayar veya dairesel (kanatlı) bahçe kapılarına uygulanan ürünlerdendir. Kapının uzunluğu ve ağırlığına göre, alanın rüzgar alıp almamasına göre motor modeli belirlenir. İhtiyaç alanınıza en uygun ürünü seçebilmeniz için uzman ekibimiz yardımcı olur. Nice, zengin ürün yelpazesinin yanı sıra her bütçeye uygun fiyatlarıyla da tercih sebebidir.

İdeal motor belirlendikten sonra servis birimi devreye girer ve talep ettiğiniz tarih ve saatte adresinizde bulunur. Motorlu ürünlerin montaj ve kurulumunun alanında uzman kişilerce yapılması güvenlik için çok önemlidir. Kaliteli malzeme ve profesyonel işçilikle garantili Nice bahçe kapısı motorunun, kapınıza montajı sağlanır. Kurulum ile kumanda tanıtımı da yapılarak, müşteri ilgili ürün hakkında bilgilendirilir.

Nice bahçe kapısı motorlarında 3500 kg ağırlığa ve 30 metre uzunluğa kadar olan yana kayar kapılar için uygulanabilen yana kayar kapı motorları mevcuttur. Dairesel (kanatlı) kapılar için ise 7 metre uzunluğa kadar uygulanabilen motorlar bulunur.

Yoğun kullanım alanlarına uygun, çalışma hızları ayarlanabilen, açılıp kapanmada yavaşlayan, engel tanıma sistemleri bulunan motorlar eksi yirmiden artı elli dereceye kadar da dayanıklıdır.

Fotosel, flaşör, kumanda alıcısı, kumanda, kontrol ünitesi, kremayer dişli gibi aksesuarlar da motorların kit satışlarında pakete dahildir.

0 (212) 451 20 35 numaralı hattan bize ulaşabilir ve bahçe kapınıza en uygun motorun seçimi için profesyonel yardım alabilirsiniz; teknik destek talebinde bulunabilirsiniz.

ileBahçe Kapısı Motorları

Nice Bahçe Kapısı Motoru Servisi

Nice BAHÇE KAPISI MOTORU SERVİSİ

Nice bahçe kapısı motoru servisi, konuttan iş yerine nerede olursa olsun kullandığınız bahçe kapılarının ve bu kapıların motorlarının montaj, bakım ve onarım ihtiyacı durumunda yanınızda.

Bahçe kapılarında yana kayar ve dairesel (kanatlı) kapı modelleriyle hizmet veren Nice Türkiye, hızlı motorları ile bu kapıların işlevselliğini de arttırarak pratik, konforlu ve güvenli ürünler tasarlamıştır.

Fotosel, flaşör, kumanda, akü, kremayer dişli, anakart vb. motor aksesuarları da üreten Nice Türkiye, bu donanımlara müdahale gerektiğinde müşterilerine teknik destek sağlar.

Motorlu ürünlerin montajının ve teknik bakımının eğitimli servis teknisyenleri tarafından yapılması önemlidir. Yedek parça destekli Nice dayanıklı motorları garantili olmasının yanı sıra kullanım süresi boyunca teknik servis desteğine sahiptir. Nice bahçe kapısı motoru servisinin eğitimli servis teknisyenleri, kaliteli malzeme ve usta işçilik garantisiyle ürüne müdahale eder.

Nice bahçe kapısı motoru servisiyle gerek yana kayar gerek dairesel (kanatlı) kapı ve kapı motorlarını gerekse diğer Nice ürünlerini güvenle profesyonel ellere teslim edebilir ve teknik bakımın ardından siz ve sevdikleriniz için emniyetli bu ürünleri gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Servis desteği için 0 (212) 451 20 35 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz. Telefon aracılığı ile çözülebilecek küçük boyuttaki onarım gereksinimleri buradan uzman ekibimizin yardımıyla karşılanır. Müdahale gereken durumlarda hemen ilgili servis ekibiyle iletişime geçilerek uygun gördüğünüz bir gün ve saat için randevu oluşturulur ve zamanında adresinizde olunur.