Etiket arşivi nice servis

ileBahçe Kapısı Motorları

Nice Bahçe Kapısı Motoru Servisi

Nice BAHÇE KAPISI MOTORU SERVİSİ

Nice bahçe kapısı motoru servisi, konuttan iş yerine nerede olursa olsun kullandığınız bahçe kapılarının ve bu kapıların motorlarının montaj, bakım ve onarım ihtiyacı durumunda yanınızda.

Bahçe kapılarında yana kayar ve dairesel (kanatlı) kapı modelleriyle hizmet veren Nice Türkiye, hızlı motorları ile bu kapıların işlevselliğini de arttırarak pratik, konforlu ve güvenli ürünler tasarlamıştır.

Fotosel, flaşör, kumanda, akü, kremayer dişli, anakart vb. motor aksesuarları da üreten Nice Türkiye, bu donanımlara müdahale gerektiğinde müşterilerine teknik destek sağlar.

Motorlu ürünlerin montajının ve teknik bakımının eğitimli servis teknisyenleri tarafından yapılması önemlidir. Yedek parça destekli Nice dayanıklı motorları garantili olmasının yanı sıra kullanım süresi boyunca teknik servis desteğine sahiptir. Nice bahçe kapısı motoru servisinin eğitimli servis teknisyenleri, kaliteli malzeme ve usta işçilik garantisiyle ürüne müdahale eder.

Nice bahçe kapısı motoru servisiyle gerek yana kayar gerek dairesel (kanatlı) kapı ve kapı motorlarını gerekse diğer Nice ürünlerini güvenle profesyonel ellere teslim edebilir ve teknik bakımın ardından siz ve sevdikleriniz için emniyetli bu ürünleri gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Servis desteği için 0 (212) 451 20 35 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz. Telefon aracılığı ile çözülebilecek küçük boyuttaki onarım gereksinimleri buradan uzman ekibimizin yardımıyla karşılanır. Müdahale gereken durumlarda hemen ilgili servis ekibiyle iletişime geçilerek uygun gördüğünüz bir gün ve saat için randevu oluşturulur ve zamanında adresinizde olunur.