Etiket arşivi nice bahçe kapısı motoru

ileBahçe Kapısı Motorları

Nice Yana Kayar Kapı Motoru Servisi

NİCE YANA KAYAR KAPI MOTORU SERVİSİ

Nice yana kayar kapı motoru servisi, bu kapılar ile motorlarının montajında, kurulumunda, talebiniz halinde bakımında ve gerektiğinde tamirinde müşterilerin yedi gün yirmi dört saat yanında bulunan uzman personellerin oluşturduğu ekiptir.

Dairesel kapılar başta bahçe girişleri olmak üzere alış veriş merkezleri, hastaneler, ticari alanlar gibi pek çok yerde kullanılabilmektedir. Görüntüsüyle estetik bu kapılar ile kapılara uygulanan şık motorlar tasarımlarıyla yaşam alanlarınızın mimarisine uyarlanır.

2 metreden 7 metreye kadar kanat uzunluğu bulunan kapılara uygulanabilen motorlar, hızlı, güvenli, dayanıklı, garantili, ısı yalıtımına da katkıda bulunan ürünlerdir. Hangi kapı için hangi modelin en uygun ürün olduğu uzman personel aracılığı ile tespit edilir.

Nice yana kayar kapı motoru servisinin deneyimli elemanları, gerek model tercihinizde gerek montaj aşamasında ve gerekse kullanım esnasında bakım ya da onarıma ihtiyaç duyduğunuzda sizinledir.

Nice yana kayar kapı motoru servisiyle motorlu ürünlerinize müdahale güvenle yapılır. Motorların kullanım aşamasında da fotosel ile flaşör donanımları emniyet sağlar. Servis ekibi, eğitimli ve yılların tecrübesiyle donanımlıdır. Yaygın ağı ile ülkenin hemen her yerinde müşterilerine yardımcı olur. Gerektiğinde telefon aracılığı ile bilgi verilirken gerektiğinde de randevulaşarak uygun gördüğünüz zamanda adresinizde bulunulur. Yedek parça imkanı olan motorların bakımı ve tamiri usta işçilik ve kaliteli malzeme ile yapılır.

Bize 0 (212) 451 20 35 numarasından ulaşabilir ve hem ürünler hakkında bilgi alabilirsiniz hem de teknik destek için randevu oluşturulmasını sağlayabilirsiniz.

ileBahçe Kapısı Motorları

Nice Bahçe Kapısı Motoru

NİCE BAHÇE KAPISI MOTORU

Nice bahçe kapısı motoru, yana kayar veya dairesel (kanatlı) bahçe kapılarına uygulanan ürünlerdendir. Kapının uzunluğu ve ağırlığına göre, alanın rüzgar alıp almamasına göre motor modeli belirlenir. İhtiyaç alanınıza en uygun ürünü seçebilmeniz için uzman ekibimiz yardımcı olur. Nice, zengin ürün yelpazesinin yanı sıra her bütçeye uygun fiyatlarıyla da tercih sebebidir.

İdeal motor belirlendikten sonra servis birimi devreye girer ve talep ettiğiniz tarih ve saatte adresinizde bulunur. Motorlu ürünlerin montaj ve kurulumunun alanında uzman kişilerce yapılması güvenlik için çok önemlidir. Kaliteli malzeme ve profesyonel işçilikle garantili Nice bahçe kapısı motorunun, kapınıza montajı sağlanır. Kurulum ile kumanda tanıtımı da yapılarak, müşteri ilgili ürün hakkında bilgilendirilir.

Nice bahçe kapısı motorlarında 3500 kg ağırlığa ve 30 metre uzunluğa kadar olan yana kayar kapılar için uygulanabilen yana kayar kapı motorları mevcuttur. Dairesel (kanatlı) kapılar için ise 7 metre uzunluğa kadar uygulanabilen motorlar bulunur.

Yoğun kullanım alanlarına uygun, çalışma hızları ayarlanabilen, açılıp kapanmada yavaşlayan, engel tanıma sistemleri bulunan motorlar eksi yirmiden artı elli dereceye kadar da dayanıklıdır.

Fotosel, flaşör, kumanda alıcısı, kumanda, kontrol ünitesi, kremayer dişli gibi aksesuarlar da motorların kit satışlarında pakete dahildir.

0 (212) 451 20 35 numaralı hattan bize ulaşabilir ve bahçe kapınıza en uygun motorun seçimi için profesyonel yardım alabilirsiniz; teknik destek talebinde bulunabilirsiniz.