Etiket arşivi kanatlı kapı motoru servisi

ileBahçe Kapısı Motorları

Nice Kanatlı Kapı Motoru Servisi

NİCE DAİRESEL KANATLI KAPI MOTORLARI SERVİSİ

Nice dairesel kanatlı kapı motorları servisi, yaygın ağı ile ülkenin hemen her yerinde müşterilerinin talebi doğrultusunda yedi gün yirmi dört saat bakım, tamir ve onarım için hizmet verir.

Nice dairesel kanatlı kapı motorları servisine ulaşmak için 0 (212) 451 20 35 numaralı hattan yararlanabilirsiniz. Talep bildirmeniz durumunda arıza kaydı oluşturulur ve en kısa sürede ilgili ekibe bildirilerek uygun göreceğiniz bir gün ve saatte adresinizde bulunmaları sağlanır.

Nice dairesel kanatlı kapı motorları servisiyle, ürününüzün bakım ya da onarımı kaliteli malzeme ve usta işçilik güvencesiyle yapılır. Nice Türkiye motorları garantilidir. İleri teknoloji ürünü motorlar, zorlu hava koşullarına karşı dayanıklı ve yoğun kullanıma da uygundur.

Kanat uzunluğu 7 metreye kadar olan kapılarda kapının ağırlığı, rüzgar alıp almaması vb. unsurlar dikkate alınarak Nice motor modellerinden en uygun olan belirlenir. Dairesel kapılar ticari ve endüstriyel alanlardan kamu hizmet binalarına, sitelere kadar pek çok yerde kullanılır. Konforlu, pratik, güvenli kanatlı kapıların tasarımları da estetiktir.

Nice Servis, dairesel kapı motorlarının yanı sıra yana kayar, seksiyonel gibi modellerde de bahçe kapıları, garaj kapıları, endüstriyel kapılar ve kepenkler için bakım ile onarım hizmeti verir.

Her bütçeye uygun dairesel motorların yedek parça imkanı da vardır. Kit satışlarda da motor ile birlikte flaşör, fotosel, kontrol ünitesi, kumanda, kumanda alıcısı paket içeriğinde bulunur.